−10%
KARL LAGERFELD
KARL LAGERFELD ΖΑΚΕΤΑ ΠΛΕΚΤΗ CROP ΑΣΠΡΟ ΠΕΤΟ ΜΑΥΡΟ
€149.50
€299.00
-50%
KARL LAGERFELD ΖΑΚΕΤΑ ΠΛΕΚΤΗ CROP ΑΣΠΡΟ ΠΕΤΟ ΜΑΥΡΟΜΕ ΣΥΝΘΕΣΗ: 64% ΒΙΣΚΟΖΗ 36% ΝΆΙΛΟΝ
Μ
GRUPPO MOSSIALOS
ΔΕΣ ΤΟ ΠΡΟΪΟΝ ΣΤΟ GRUPPO MOSSIALOS ↗Θα μεταφερθείτε στο κατάστημα για να ολοκληρώσετε την αγορά σας. Ενδέχεται να λάβουμε προμήθεια χωρίς επιπλέον κόστος για εσάς.
Περισσότερα από KARL LAGERFELD
Στο GRUPPO MOSSIALOS
Curated KARL LAGERFELD
Ανακάλυψε luxury KARL LAGERFELD Πλεκτά από κορυφαία designer brands. Επιμελημένη curated συλλογή premium fashion.
Δες όλα τα KARL LAGERFELD →